Obavljanje poslova ručnog i mašinskog odgušenja

Obavljanje poslova ručnog i mašinskog odgušenja

Maior Domus Održavanje DOO vrši održavanje i odgušivanje kanalizacionih cevi ručno sajlom, a po potrebi i mašinskim putem! Da bi ste sprečili začepljenje kao i poplavu, cevi bi trebalo redovno održavati i čistiti jer se vremenom stvara neprobojan talog od masnoće, kafe, gradjevinskog materijala i drugih predmeta i cevi se trajno oštećuju.

Servisne informacije

FOTO, VIDEO: Došlo do incidenata između demonstranata i članova SNS u Branimira Ćosića

15.07.2025
Oko 23 sata došlo je do sukoba demonstranata u Ulici Branimira Ćosića i nekolicine članova SNS koji su tokom večeri sedeli u obližnjem kafiću.
Detaljnije

VIDEO Vučević proteste u njegovoj ulici uporedio sa nacistima: Mi to nikad ne bi radili

15.07.2025
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević objavio je snimak na društvenim mrežama povodom protesta građana u ulici u kojoj stanuje.
Detaljnije

Mićin: Otvoreni poziv na linč Miloša Vučevića

15.07.2025
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin je akciju u Ulici Branimira Ćosića ocenio kao "otvoren poziv na linč nekadašnjeg gradonačelnika Novog Sada i predsednika SNS Miloša Vučevića i njegove porodice".
Detaljnije
Pogledaj sve